Polski Serwis Naukowy - OnLine od 1999 roku
RSS
Czwartek, 24 maja 2012
Zula, Jan, Maria, Joanna
 1945: utworzono Uniwersytet Łódzki, Politechnikę Łódzką, Politechnikę Gdańską i Politechnikę Śląską
 1543: zmarł Mikołaj Kopernik, astronom polski
 1931: w Raszynie uruchomiona zostaje najsilniejsza w Europie stacja radiofoniczna (moc 120 kW), która swym zasięgiem obejmuje całą Polskę
Nowe publikacje
Drugie międzynarodowe warsztaty nt. metainformatyki, Peresław Zaleski, Rosja
Dodano:
|19 Mar 2010|, 2010 17:12
|
|
|
W dniach 1-5 lipca 2010 r. odbędą się w Peresławie Zaleskim, Rosja, drugie międzynarodowe warsztaty nt. metainformatyki.
Wydarzenie będzie oparte na szerokiej interpretacji semantycznego manipulowania programem. Ma zgromadzić ekspertów z dziedziny analizy i manipulowania programowego w oparciu o metainformatykę. Wśród najważniejszych tematów warsztatów należy wymienić:
- superkompilację,
- destylację,
- obliczenia mieszane,
- uogólnione obliczanie częściowe,
- ewaluację częściową.
Za: CORDIS
Czy wiesz że...?
wersja BETA
Warsztaty Kultury jest to instytucja kultury powstała jako Filia Centrum Kultury w Lublinie w 2009 roku. Siedziba instytucji znajduje się na ulicy Popiełuszki 5, w postindustrialnym budynku, w którym przez wiele lat znajdowały się Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego.
pełny tekst
Moduł "Czy wiesz że...?" (wersja testowa, beta): definicje/pojęcia wygenerowane w obrębie tego modułu pochodzą z Wikipedii i udostępniane są na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.
Dostęp do pełnej wersji każdego hasła (oraz dokładnch informacji na temat licencji, autora oraz edycji) możliwy jest po kliknięciu w odnośnik opisany jako "pełny tekst".
|
|
|
^ |
|
 |
|
Komentarze: brak |
|
Powered by
phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
|