Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku,

Czerniak złośliwy jest często występującym nowotworem złośliwym skóry. Niestety wyniki leczenia czerniaka w Polsce należą do najgorszych w Europie. Niezrozumiałe pozostają przyczyny późnego rozpoznawania czerniaka skóry, którego diagnostyka jest najprostszą i najtańszą w całej onkologii.

Kierujemy do Ciebie prośbę o wypełnienie anonimowej ankiety, która pozwoli na ocenę naszej wiedzy o czerniaku skóry, a w szczególności o profilaktyce i leczeniu tej choroby.
Czas jaki to zajmie - około 10-15 minut.

Czy chcesz pomóc w badaniach naukowych - odpowiedzieć na nasze pytania?

TAK, wypełniam
NIE, odmawiam

Zebrane informacje wykorzystane zostaną wyłącznie do celów naukowych
Polski Serwis Naukowy - OnLine od 1999 roku RSS RSS
  auto?
Czwartek, 31 maja 2012
Petronia, Bożysława, Ernestyna, Teodor
 1891: budowa Kolei Transsyberyjskiej
 1970: zagłada miasta Yungay w Peru
 WHO: Dzień bez Papierosa
Dodaj do: 
Dodaj link do serwisu Facebook   Dodaj link do opisu GG  Dodaj link do serwisu Wykop   Dodaj link do serwisu Google   Dodaj link do serwisu Twitter  Dodaj link do serwisu Wyczaj.to   Dodaj link do serwisu Gwar  

Dodaj link do serwisu Delicious  Dodaj link do serwisu Digg   Dodaj link do serwisu Furl   Dodaj link do serwisu Reddit   Dodaj link do serwisu Slashdot  Dodaj link do serwisu Technorati   Dodaj link do serwisu YahooMyWeb
Nowe publikacje
Artykuły
Wydarzenia
Kompendium
Skocz do:  
Nato i sprawy międzynarodowe
Post dodany: |31 Sty 2009|, 2009 22:30
Data rejestracji: 31 Sty 2009 postów: 2
cytuj
" "

bardzo proszę o pomoc oto pytania;

1. Które założenie można dopasować do „doktryny odstraszania”:

a. decydenci nie zawsze działają racjonalnie
b. istnieje alternatywa dla wojny
c. zagrożenie zniszczeniem w wyniku działań wojennych jest niewielkie
d. przeciwnik zawsze jest groźny

2.Zdecydowany sprzeciw w kwestii przystąpienia Polski do NATO wygłosił:

a. Prezydent Francji Jacques Chirac
b. Sekretarz Stanu USA Madeleine Albright
c. Prezydent USA Bill Clinton
d. Doradca Departamentu Stanu USA Edward Luttwak
Ostatnio zmieniony przez kamlo312 |31 Sty 2009|, 2009 22:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
^
Post dodany: |31 Sty 2009|, 2009 23:50
Data rejestracji: 11 Cze 2007 postów: 5113
cytuj
" "

1. Powiedziałbym, że b). Członkowie NATO wiedzieli, że z militariami trzeba ostrożnie (po zrzuceniach bomb atomowych w Japonii podczas II wojny światowej obawiano się, że podobna sytuacja może się powtórzyć w innych krajach, zwłaszcza że np. ZSRR konstruował własną bombę i był właściwie nieobliczalny), stąd wypracowali elastyczny system działania, mający na celu zapobieganie jak największe opóźnienie jakichkolwiek działań wojennych, przy użyciu jak najbezpieczniejszych środków. Stąd - a) odpada, d) - odpada (bo zbyt ogólne i oczywiste), c) - sprzeczne z tym, co napisałem, b) - myślę, że zgodne z tym, co napisałem. Choć w 100% pewien nie jestem.
Pomóż - wystarczy kliknięcie!

Nie odpowiadam na PW z zadaniami.


Profil
PW
www
»więcej


 
^
Post dodany: |1 Lut 2009|, 2009 00:28
Data rejestracji: 31 Sty 2009 postów: 2
cytuj
" "

Wielkie dzięki, a co do drugiego pytania to kto twoim zdaniem na pewno nie wygłosił sprzeciwu? Żebym widział w co w razie czego strzelać :]
Ostatnio zmieniony przez kamlo312 |1 Lut 2009|, 2009 00:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
^
Skocz do:  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do Ulubionych





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group