• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Pozyskiwanie funduszy dla przedsięwzięć biotechnologicznych

  17.04.2010. 21:08
  opublikowane przez: Redakcja Naukowy.pl

  Z myślą o firmach biotechnologicznych oraz start-up'ach, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, na BioForum 2010, które odbędzie się w dniach 19-21 maja w Łodzi, zostanie zorganizowany panel na temat gromadzenia funduszy na rozwój przedsiębiorstwa w regionie środkowoeuropejskim (Fund Raising for biotech enterprises in Central European Region).

  Prezentacje w ramach tego bloku poprowadzą specjaliści z zakresu strategii pozyskiwania funduszy sektora biotechnologii i life science.

  Jak poinformowała w imieniu organizatorów Edyta Wodzińska, w panelu weźmie udział Grzegorz Gromada z Investment Partner MCI Management SA i prezes Zarządu MCI.BioVentures, który przedstawi możliwości finansowania seed- i venture capital spółek biotechnologicznych i farmaceutycznych bazujących na wynikach badań naukowych i najnowszych technologiach.

  W czasie spotkania zostanie przedstawiony również przykład polskiej spółki założonej przez naukowców, która rozwija się z sukcesem dzięki inwestycji i wsparciu funduszu MCI.

  BioForum 2010 jest międzynarodową platformą promującą potencjał biznesowy Regionu Europy Środkowej w dziedzinie biotechnologii, farmacji i nauk o życiu.

  Trwa rejestracja uczestników. Więcej informacji znajduje się na stronie www.bioforum.pl oraz w serwisie Nauka w Polsce tutaj. KOL

  PAP - Nauka w Polsce

  agt/


  Czy wiesz że...? (wersja beta)

  Dodano: 17.04.2010. 21:08  


  Najnowsze