• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Kolorowe dyski twarde od Verbatim

  06.10.2008. 14:12
  opublikowane przez: Redakcja Naukowy.pl

  Verbatim wprowadza nową serię 2,5-calowych zewnętrznych dysków twardych o pojemności 320 GB. Urządzenia zostały zaprezentowane w pięciu przyciągających wzrok kolorach i są już dostępne w sprzedaży za cenę 359 zł (sugerowana cena detaliczna).

  Najnowocześniejsza technologia i elegancki wygląd to cechy charakterystyczne 2,5-calowych dysków twardych Verbatim. Niewielki rozmiar w połączeniu z masą poniżej 170 gramów sprawia, że urządzenia są łatwe do przenoszenia i bez problemu można je wsunąć do każdej torebki czy kieszeni marynarki " wygodne rozwiązanie dla tych, którzy są w ciągłym ruchu.

  "Klienci coraz częściej mówią nam, że wygląd i estetyka produktów są dla nich bardzo ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Jesteśmy przekonani, że nasze nowatorska technologia w połączeniu ze stylowym wzornictwem spełnia te oczekiwania", mówi Kai Miroschnik, dyrektor ds. rozwoju HDD Verbatim na region EUMEA.

  Edycja Colour dysku o pojemności 320GB dostępna jest w pięciu modnych kolorach: czerwonym, niebieskim, różowym, zielonym i metalicznym czarnym. Dzięki temu urządzenia idealnie pasują do najnowszych modeli laptopów. Dyski pracują z prędkością 5400 obrotów na minutę i umożliwiają transfer do 480 Mbit/s. Zasilane są bezpośrednio przez port USB, więc nie potrzebują żadnego dodatkowego źródła energii. Dyski są przeznaczone dla użytkowników systemu Windows® i obsługują odpowiednie pakiety oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych "Nero BackItUp 2 Essentials".

  Verbatim:

  Już od 1969 r. Verbatim nadaje kierunek rozwojowi technologii nośników danych " od dyskietek, poprzez nośniki magnetyczno-optyczne i płyty w formacie CD i DVD, aż po najnowsze nośniki o wysokiej rozdzielczości, Blu-ray. Ponadto, Verbatim dostarcza wysokiej jakości produkty z segmentu kluczy USB, kart pamięci typu Flash i zewnętrznych dysków twardych oraz rozmaitych akcesoriów komputerowych. Jako część Grupy Mitsubishi Chemical Corporation, Verbatim korzysta z olbrzymiego potencjału badawczo-rozwojowego korporacji. Dzięki wprowadzanym innowacjom, Verbatim odegrał kluczową rolę w kształtowaniu się rynku nośników danych. Niezwykle surowe procedury kontroli jakości w trakcie procesu produkcyjnego gwarantują wysoką jakość wyrobów, dzięki której produkty Verbatim wielokrotnie uzyskiwały pierwsze miejsca w międzynarodowych testach porównawczych. Verbatim jest liderem na europejskim rynku optycznych nośników danych.

  Więcej informacji: www.verbatim-europe.com

  Czy wiesz że...? (wersja beta)

  Dodano: 06.10.2008. 14:12  


  Najnowsze