Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku,

Czerniak złośliwy jest często występującym nowotworem złośliwym skóry. Niestety wyniki leczenia czerniaka w Polsce należą do najgorszych w Europie. Niezrozumiałe pozostają przyczyny późnego rozpoznawania czerniaka skóry, którego diagnostyka jest najprostszą i najtańszą w całej onkologii.

Kierujemy do Ciebie prośbę o wypełnienie anonimowej ankiety, która pozwoli na ocenę naszej wiedzy o czerniaku skóry, a w szczególności o profilaktyce i leczeniu tej choroby.
Czas jaki to zajmie - około 10-15 minut.

Czy chcesz pomóc w badaniach naukowych - odpowiedzieć na nasze pytania?

TAK, wypełniam
NIE, odmawiam

Zebrane informacje wykorzystane zostaną wyłącznie do celów naukowych
Polski Serwis Naukowy - OnLine od 1999 roku RSS RSS
  auto?
Czwartek, 31 maja 2012
Petronia, Bożysława, Ernestyna, Teodor
 1891: budowa Kolei Transsyberyjskiej
 1970: zagłada miasta Yungay w Peru
 WHO: Dzień bez Papierosa
Dodaj do: 
Dodaj link do serwisu Facebook   Dodaj link do opisu GG  Dodaj link do serwisu Wykop   Dodaj link do serwisu Google   Dodaj link do serwisu Twitter  Dodaj link do serwisu Wyczaj.to   Dodaj link do serwisu Gwar  

Dodaj link do serwisu Delicious  Dodaj link do serwisu Digg   Dodaj link do serwisu Furl   Dodaj link do serwisu Reddit   Dodaj link do serwisu Slashdot  Dodaj link do serwisu Technorati   Dodaj link do serwisu YahooMyWeb
Nowe publikacje
Artykuły
Wydarzenia
Kompendium
Skocz do:  
[Warszawa, Piaseczno] matematyka, matura
Post dodany: |15 Sie 2008|, 2008 17:47
Data rejestracji: 13 Sie 2008 postów: 0
cytuj
" "

Ukończyłem 5 letnie technikum w roku (kiedy to było...? :roll: ) 1988. Mam zamiar zdać niezaliczony kiedyś egzamin maturalny, dlatego proszę o kontakt osoby zainteresowane przygotowaniem mnie do egzaminu maturalnego z matematyki. Mile widziana byłaby orientacja korepetytora w zakresie materiału i programie nauczania.
Warto podkreślić, że od dłuższego już czasu nie miałem kontaktu z przedmiotem i... tak naprawdę, mogę potrzebować wskazówek z poziomu szkoły podstawowej. Jestem zainteresowany korkami 1-2 razy w tygodniu, przez dłuższy okres. Mam nadzieję, że będzie to miało, choćby drobny, wpływ na cenę lekcji.

Profil
PW
»więcej


 
^
Post dodany: |19 Sie 2008|, 2008 17:17
Data rejestracji: 22 Lip 2006 postów: 1989
cytuj
" "

Zimo, pytałeś czy jest w ogóle taka możliwość? 20 lat to trochę dużo, ale jeśli jest to możliwe to życzę powodzenia!
GŁóWNY REGULAMIN | LaTeX | Zadania-Regulamin | Kompendium matematyki

Matematyka jest jak kobieta. Pierw trzeba ją pokochać, żeby coś wyszło..


Profil
PW
e-mail
www
»więcej


 
^
Post dodany: |7 Wrz 2008|, 2008 11:12
Data rejestracji: 07 Wrz 2008 postów: 0
cytuj
" "

Zimo, czesc, jesli chcesz ja jestem w stanie Ci pomoc, odezwij sie tylko, pozdrawiam:)
 
^
Skocz do:  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do Ulubionych





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group