• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Druga, międzynarodowa konferencja ICST nt. branży cyfrowej, Londyn, Wlk. Brytania

  23.11.2010. 16:17
  opublikowane przez: Redakcja Naukowy.pl

  W dniach 22-23 lutego 2011 r. w Londynie, Wlk. Brytania, odbędzie się druga, międzynarodowa konferencja ICST (Instytutu Komputerów, Informatyki Społecznej i Inżynierii Ruchu Telekomunikacyjnego) nt. branży cyfrowej.

  Internet oraz technologie informacyjne i komunikacyjne (TIK) wywierają głęboki i ewolucyjny wpływ na współczesne życie, zachowanie ludzi i organizacji oraz sposób prowadzenia działalności gospodarczej. Wiele istniejących struktur i modeli biznesowych jest kwestionowanych, jak również pojawia się wiele nowych możliwości i modeli biznesowych.

  Innowacja zachodzi równolegle w technologii i infrastrukturze, modelach biznesowych oraz doświadczeniu użytkowników. Wskutek tego pojawiają się często naciski na infrastrukturę cyfrową oraz obecny kontekst prawny i regulacyjny.

  Dyskusja w czasie wydarzenia obejmie przyszłość branży cyfrowej w ujęciu holistycznym, uwzględniając ewolucję modeli biznesowych, wpływ otwartej informacji, doświadczenia użytkowników w ramach nowych serwisów, kontekst regulacyjny oraz wpływ nowo powstających technologii i nowych infrastruktur.

  Za: CORDIS

  Czy wiesz że...? (wersja beta)

  Dodano: 23.11.2010. 16:17  


  Najnowsze