• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • MOBIP 2010 - zawiązywanie partnerstw i inwestycje na rzecz usług mobilnych, Walencja, Hiszpania

  27.04.2010. 17:12
  opublikowane przez: Redakcja Naukowy.pl

  Wydarzenie pt. "MOBIP 2010 - zawiązywanie partnerstw i inwestycje na rzecz usług mobilnych" odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2010 r. w Walencji, Hiszpania.

  Konferencja potrwa dwa dni i poświęcona będzie przede wszystkim nowym możliwościom otwierającym się przed zainteresowanymi podmiotami z branży. Program wydarzenia obejmie wystawy, warsztaty partnerów i dyskusje na bieżące tematy.

  Pierwszego dnia uczestnicy wydarzenia będą mieć okazję do wysłuchania prezentacji doświadczonych podmiotów z branży na temat nowych trendów biznesowych w sektorze oraz zwiedzenia terenów wystawienniczych, na których przedsiębiorstwa promować będą nowe technologie i aplikacje.

  Drugiego dnia odbędą się prezentacje na temat możliwości inwestycyjnych w sektorze. W ich ramach szybko rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa przedłożą przygotowane do inwestycji przedsięwzięcia doświadczonej grupie inwestorów i ekspertów ds. kapitału podwyższonego ryzyka.

  Konferencja MOBIP 2010 jest organizowana w ramach projektu MOBIP (Innowacyjna platforma usług mobilnych), który jest finansowany z inicjatywy Europa INNOVA Komisji Europejskiej.

  Za: CORDIS

  Czy wiesz że...? (wersja beta)

  Dodano: 27.04.2010. 17:12  


  Najnowsze