• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Ekskluzywny HTC P3700 Diamond GPS w Vobis

  18.08.2008. 13:54
  opublikowane przez: Maksymilian Gajda

  Stylowy wygląd, bogate wyposażenie i oprogramowanie pozwalające na konkurowanie nawet z laptopami " to nowy smartphone HTC Touch Diamond. Telefon ten dostępny jest już w ofercie sieci sklepów Vobis.  Elegancja to pierwsze co rzuca się w oczy w tym aparacie. Obudowa w kolorze głębokiej czerni wykonana z matowej stali, doskonale podkreśla klasę każdego posiadacza tego telefonu. W połączeniu z dużym, 2,8 calowym, dotykowym wyświetlaczem o czterokrotnie wyższej rozdzielczości w porównaniu z innymi modelami telefonów, projektanci stworzyli doskonale komponującą się całość. Prawdziwa potęga HTC Touch Diamond drzemie jednak w jego możliwościach.

  Najnowocześniejszy interfejs TouchFLO sterowany procesorem graficznym 3D, idealnie reagujący na dotyk, najszybszy bezprzewodowy Internet HSDPA, a oprócz tego aparat z automatyczna regulacją ostrości, który umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości, a także centrum multimedialne pozwalające na słuchanie muzyki i oglądanie zdjęć to możliwości HTC Touch Diamond. Co ważne " mimo tak wielu funkcji telefon ten jest bardzo prosty w obsłudze.  HTC Touch Diamond posiada również wbudowany odbiornik GPS, dzięki któremu odnalezienie drogi nawet w obcym mieście jest możliwie z taką samą precyzją, jak przy wykorzystaniu klasycznych urządzeń nawigacyjnych. Dodatkowo usługa Pogoda HTC spotka się z uznaniem wszystkich miłośników podróży, którzy chcą uzyskać dostęp do aktualnych informacji pogodowych.

  HTC P3700 Diamond GPS łączy funkcje telefonu, laptopa oraz odbiornika GPS w jednym niewielkim, elegancki urządzeniu. Jego cena to 1849zł.

  Czy wiesz że...? (wersja beta)
  Multi-touch (wielokrotny dotyk) – technika umożliwiająca kontrolowanie interfejsów graficznych więcej niż dwoma palcami jednocześnie. Urządzenia multidotykowe w przeciwieństwie do jednodotykowych rejestrują dotknięcie ekranu czy innej powierzchni sterującej (np. tabletu, touchpada) w wielu miejscach jednocześnie. Określenie Multi-Touch jest także używane w stosunku do bardziej ograniczonych rozwiązań takich jak Dual Control, Gest Touch czy Dual-Touch. Diamond DA40 Diamond Star – czteromiejscowy lekki samolot szkolny i turystyczny produkowany przez austriacką firmę Diamond Aircraft Industries. HTC Touch Diamond (znany też jako MDA IV COMPACT) - smartfon produkcji HTC w sprzedaży od maja 2008. Na terenie Polski T-Mobile ma wyłączność wśród operatorów komórkowych na sprzedaż tego urządzenia.

  Everytime We Touch – czwarty singel pochodzący z albumu Everytime We Touch. Piosenka została bardzo pozytywnie przyjęta przez krytyków, co spowodowało międzynarodowy sukces tego utworu oraz wypromowanie zespołu w świecie. Uzyskała ona certyfikat RIAA w postaci podwójnej platyny. Young Americans – album Davida Bowiego nagrany w Ameryce po zakończeniu trasy koncertowej promującej jego poprzedni album Diamond Dogs.

  Diamond Tour to trzecia trasa koncertowa polskiej piosenkarki pop rock Dody promująca jej pierwszy album studyjny, Diamond Bitch. Rozpoczęła się 28 lipca 2007, a zakończyła 25 lutego 2010. Obejmowała głównie Polskę i parę razy inne kraje. Tablet – przenośny komputer większy niż telefon komórkowy lub palmtop, którego główną właściwością jest posiadanie dużego ekranu z zastosowaną technologią Multi-Touch. W przeciwieństwie do większości klasycznych urządzeń tablet PC, tablety nowszego typu nie posiadają fizycznej klawiatury, użytkownik posługuje się klawiaturą wirtualną dotykając ekran bezpośrednio, bez użycia rysika.

  Swings And Roundabouts – piąty album szwedzkiej piosenkarki Amy Diamond wydany w 2009 roku przez wytwórnię Cosmos Music Group. W Szwecji uzyskał status złotej płyty. The Best of King Diamond to album kompilacyjny zawierający wybrane utwory z pierwszych pięciu albumów duńskiej grupy heavymetalowej King Diamond, wydanych przez Roadrunner Records. Album został wydany przez tą samą wytwórnię w 2003 roku.

  Nokia 3210 – telefon komórkowy z serii N30 wprowadzony na rynek w 1999 roku. Model zyskał sobie ogromną popularność dzięki wbudowanej antenie, intuicyjnemu menu, graficznemu wyświetlaczowi, a także możliwościami wysyłania wiadomości graficznych SMS. Przez wiele lat telefon był bardzo popularny na polskim rynku. Dzięki kablowi M-Bus można zainstalować na telefonie zmodyfikowane oprogramowanie, dostępne w sieci, uaktywniające dodatkowe funkcje telefonu, włączając w to dodatkowe gry czy alarm wibracyjny. Wersja europejska modelu 3210 domyślnie nie posiada alarmu wibracyjnego, w przeciwieństwie do wersji azjatyckiej telefonu.

  BenQ-Siemens EF81 – model biznesowego telefonu komórkowego firmy BenQ Mobile zbudowany w oparciu o platformę firmy Qualcomm. Jego tworzeniem zajmowali się między innymi polscy informatycy z centrum rozwoju oprogramowania BenQ Mobile we Wrocławiu. Jest to telefon trzeciej generacji, działający w sieci UMTS oraz obsługujący trzy zakresy sieci GSM 900/1800/1900. Dużą zaletą telefonu jest szeroki zakres funkcjonalności oraz materiały z jakich został wykonany. Obudowa została stworzona z aluminium i magnezu, a wyświetlacz posiada wzmocnione szkło, redukujące możliwość zarysowań. Kamera obraca się razem z wyświetlaczem co ułatwia prowadzenie rozmów wideo w sieciach trzeciej generacji (3G). Klawiatura została wykonana w taki sam sposób jak w Motoroli V3. Telefon można bardzo łatwo zmodyfikować (również graficznie).

  Music In Motion – trzeci album szwedzkiej piosenkarki Amy Diamond wydany przez Bonnier Amigo Music Group w 2007 roku. W Szwecji uzyskał status złotej płyty. King Diamond - duńska grupa muzyczna powstała 1985 roku w Kopenhadze z inicjatywy instrumentalisty i wokalisty występującego pod pseudonimem King Diamond.

  Dodano: 18.08.2008. 13:54  


  Najnowsze